Salón de Té 5.

17. srpna 2009 v 12:12 | Saline A. & Mizuki-chan |  Salón de Té
(Z pohledu Daniela)

Chvíli jsem za ním ještě postával dokud se neotočil,a poněkud nezvořilým hlasem se zeptal jestli něco potřebuji.Vykoktal jsem že ne,nic ikdyž jsem v tu chvíli měl chuť s ním tlachat o tom,co kreslil.
Odešel jsem tedy od něj a zamířil za dívenkou,která v ruce držela zápisníček.Za tou samou dívenkou,která před chvílí pronásledovala toho černovlasého prince.Pověděla mi,že je to tanečník.Má vlastní skupinu a studio a prý ho tady zná docela dosti lidí.
S vševědoucným výrazem zamířím od těch potřeštěných děvčátek pryč.Zpět ke svému stolečku a kamarádům.
Když odcházel,rozloučil jsem se s přáteli a po špičkách šel za ním.
Připadám si jako dítě.Sleduji jej jako pako už dobrou půlhodinu.
Zahnul tam,přešel sem,pak odbočil támhle..Když už konečně moje sledování dostalo nějaký směr že jsem si myslel,že mě třeba dovede k sobě domů,vešel do starší budovy s nápisem Ongiri.
Okamžitě mi docvaklo kam mě to zavedl.Tohle je to taneční studio o kterém mluvita ta holčina v čajovně.
Oknem nakukuji dovnitř.Vypadá to tady,jako v tělocvičně.
Uvnitř stojí skupinka lidí a tančí.Už chápu o čem ta holka mluvila.Tenhle kluk je určitě nejlepší tanečník na světě!Se zatajeným dechem a nosem přimáčknutým k okení tabuli pozoruji co se děje uvnitř.Čekal jsem asi hodinu než ON vyjde ven aby mě odehnal jenže ne.Tancovali dál a mě už to v té zimě vážně přestávalo bavit.

Zmrzlý až na kost procházím pod barákem a míjím různý obchůdky.Do oka mi padne místní DVD půjčovna.Okamžitě vpluju dovnitř ke stojanům s horory.Pár si jich vyberu,zaplatím kartičkou a ávám prodavačce.V tom narazím zády do něčeho velkého a měkkého.Otočím se a...
"A-Ahoj..."
 


Komentáře

1 vivien.lo | 6. července 2012 v 16:24 | Reagovat

to je nahodicka....moc dobre diky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.