Obrazová příloha - Rebelka ani coulem duše

17. srpna 2009 v 11:55 | Saline A. |  obrazové ztvárnění
Zde najdete obrazové zpodobnění postav a okolí, kde probíhá děj a drobné info o nich.
Začneme Gabrielou. Mladá, osmnáctiletá dívenka. Pochází z velmi bohaté rodiny, její matka je známá osobnost, proslavila se různými charitativními akcemi. Její otec je majitel zahraničně známé firmy, doma se vyskytuje pouze málokdy. Gabriela žije ve svém vlastním světě spolu se svými přáteli. K tělu si nepouští téměř nikoho, dřívě byla velmi zklamána a nechce, aby se to více opakovalo. Proto se uzavřela a stala se z ní drsňačka. Jen pár lidí se k ní dostalo blíže.
Tím se dostáváme ke Kateřině. Krásná, skoro devatenáctiletá dívka. Hodně lidí si myslí, že je to ledová královna, ale poznají-li ji blíž, tak budou mile překvapeni, protože Kateřina se nebrání novým přátelům a ke všem působí mile, někdy až malinko naivně. Ale když chce, dokáže se pořádně ozvat. Nenechá si nic líbit, ale dokáže si udělat srandu sama ze sebe. Její matka je velmi dobrá kamarádka matky Gabriely, tudíž patří k taktéž bohatší vrstvě. Ovšem, není rozmazlená, jak si myslíte. Je to obyčejná dívka s obrovský srdcem. A pánové, dejte si pohov - je zadaná, chodí totiž s Kristiánem.
Další dívka, je Elli. Elli je dvacet a je považována za takovou "mámu" jejich party. Je to nejstarší dívka a všichni k ní chodí pro rady. Srdce má sice polotvrdé, ale když jí zjihne, dostane se k ní i ten největší grázl. Je to velmi milá dívka a nikdy neodmítla, chtěl-li někdo poradit, či pomoci. Proto jí mnozí říkají "matinko", jak jsem se již zmínila. Stejně jako Katčina matka, taktéž i její matka je velmi dobrou kamarádkou Gabrieliny mámy. Kateřina, Gabriela a Elli tvoří trio, na které nezapomene nikdo, kdo je pozná blíž. Žijí spolu v jednom domě a jsou jako vlastní sestry.
Další člověk, Kristián. Je mu 18 a žije ve vlastním bytu. Na živobytí si vydělává párkrát do měsíce, avšak nikdo neví, jak. Nikomu to neřekl a tají to dál. Avšak netají se tím, že miluje Kateřinu. tvoří spolu dokonalý pár a Kristián přemýšlí o společné budoucnosti. Ale Katce o tom ještě neřekl. Je to charismatický mladík, se kterým vychází naprosto každý. Rád se přizpůsobuje. Má sestru Alex.
Filip, nejhodnější člen party. Je mu necelých devatenáct, dokáže být pěkně drzý. Bydlí s rodiči, ale vyhovuje mu to. Svojí rodinu miluje víc, než cokoliv na světě a nechce se jí vzdát, s rodiči jsou nejlepší přátelé. Je velmi citlivý, ale na obvyklé narážky od Gabriely si více méně zvykl. věčně se provokují, ale kdykoliv se tomu druhému něco stane, jsou ti první, kdo to vědí. Má silný sklon k sebepožkozování. Je to miláček všech, krom Gabriely.
Samuel. Je nejstarší z celé party, je mu dvacet, vlastně skoro 21. Měl přítelkyni, která byla těhotná. Ovšem bohužel potratila a poté jejich vztah prošel krizí, kvůli které se nakonec i rozešli. Samuel se poté zafixoval na Gabrielu, kterou bere jako sestru a má tendenci jí opatrovat. Nedovolí, aby jí někdo ublížil. Rodinu nemá, rodiče zemřeli při autonehodě.
Další je Sebastian. Je mu necelých dvacet, bydlí s rodiči. Docela si s nimi rozumí, nestěžuje si. Je to zlatíčko Elli a Elli je zlatíčko jeho. Oba ví, že se mají rádi, ale ne a ne se dát dohromady. Je velmi uzavřený, člověk se k němu dostává velmi dlouho. Pochází z Ruska, ale v čechách se seznámil velmi rychle a zjistil, že výše vyjmenovaná parta je pro něj to pravé a nikdo mu nepomůže víc, než oni.
Domov hrdinek + okolí ->
Domov našich tří hlavních hrdinek je především barevný, protože ony milují barvy!
Gabrielin pokoj

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us


Katky Pokoj

Free Image Hosting at www.ImageShack.us


Elli pokoj

Free Image Hosting at www.ImageShack.us


Obývací pokoj

Free Image Hosting at www.ImageShack.us


Kuchyň

Free Image Hosting at www.ImageShack.us


Koupelna

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
 


Komentáře

1 Kristián | E-mail | Web | 14. října 2011 v 17:52 | Reagovat

Pěknej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.