Close your eyes 6.

17. srpna 2009 v 12:05 | Saline A. |  Close your eyes
Zavři oči...

"Jaký druh sprchového gelu?" usměješ se a líbneš mě na ramena.
"nějaký vyber" zakloním hlavu a rukama zapřen o tvá kolna, Tě vášnivě políbím. Natlačím se na tvůj klín zadečkem. Vzdychneš mi do úst, čímž poznám, že jsem právě podepsal smlouvu s ďáblem.


Ty zářící jiskry, poletující z tvých očí, jdou snad přímo z pekla. Mám se snad začít bát?
"Sašo" vzdychnu, když ucítím, jak tvá pravá ruka pomalu z mého bříška putuje k rozkroku.
"Zavři oči" zašeptáš mi něžně do ouška a já poslechnu. Cítím, jak mi slíbáváš kapičky potu, stékající mi z čela a já vím, že kdybych stál, nohy by se mi zcela podlomily a já se zhroutil k zemi.
Tvé ruce mě hladí po stehnech, někdy se "omylem" dotkneš mého přirození, což mě provokuje na nejvyšší možnou míru.
Tvé doteky jsou tak horké a zároveň tak chladné. Tvé polibky vášnivé, ale dětsky jemné.
"Sašo" mírně zaprotestuji, když jedním prstem začneš kroužit okolo vstupu do mého těla.
"Neboj" políbíš mě na krk, ale já se nedám. Mírně vykolejen se od tebe odsunu na druhou stranu vany a zadívám se ti do očí.
"bojím" šeptnu a nohy si přikrčím k sobě. Vím, určitě jsi zklamán, ale nemůžeš očekávat, že bych s tebou spal. Vždyť jsme spolu tak krátce.
"Já… Omlouvám se… promiň … radši… radši půjdu … " zvedneš se a s ručníkem okolo boků odejdeš do pokoje.
Podle šustění poznám, že se oblékáš. Asi půjdeš do práce. Nepopírám fakt, že v tuhle chvíli jsem za tvé rozhodnutí rád. Nevím, jak bych se měl chovat, nevím, jak bych se ti měl podívat do očí. Nevím, já opravdu nevím.
"Jdu do práce. Přijdu pozdě v noci, nečekej na mě." Plaše sklopíš oči a nečekajíc na mou odpověď, odcházíš.
o.O
"Steve? Potřebuju, abys přišel." Skoro hned vytočím číslo mého nejlepšího přítele.
"A kde jsi? Saša, nebo Max?" ach ano, zapomněl jsem, on ještě nic neví.
"U Saši, ale všechno ti vysvětlím, až budeš tady. Spěchej prosím." Skoro zašeptám a dojdu do svého pokoje, kde se převléknu. Asi bych měl něco uvařit, ale kašlu na to. Je to zbytečné, stejně by jsme nejedli. Budeme si jen povídat o tobě a možná pít šampaňské, či něco podobného.
o.O
"Ahoj Steve" obejmu ho a dovedu do obýváku.
"No tak povídej… Co se stalo, že jsi znovu u Saši?"
"Já, víš… Budu u něj bydlet natrvalo. S Maxem jsem se rozešel, ale on mě chce získat zpátky. Ale to není to, kvůli čemu jsem Tě tu chtěl. Víš, chodím teď se Sašou a… Dneska mi nabídl, že mi umyje záda. Přijal jsem to, ale on si to asi špatně vyložil, chtěl se semnou milovat… Teď je v práci."
"Ach jo. Musíš si na Maxe dávat bacha. Nezapomeň, že je hodně dobrej kamarád s tou dívkou, o které jsi mi říkal… Však víš, Jennys, ta s kterou máš Eriku. Slyšel jsem, že poslední dobou je v opravdu velkým srabu. Erika je poslední dobou pořád u matky Jennys. Tudíž, dávej si na tohle opravdu velký pozor. Sašu by to asi hodně ranilo, kdyby se to dozvěděl." Poklepal mi na rameno a soucitně se usmál.
"Já vím. Víš, někdy bych si přál, aby Erika byla u mě. Víš, byla by to taková … Útěcha. Měl bych se kde schovat. A možná by mi to se Sašou vycházelo líp. Ale… Víš jak to bylo, ne? Jak jsem k ní přišel. Myslím, že Saša by tomu neuvěřil. Asi by spíš věřil Maxovi…"


Tak moc se bojím tvé reakce, kdybys na to přišel. Ano, jsi hodně schovývavý, ale co kdybys to nepřenesl? Co kdybys mne zavrhl?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.