Close your eyes 4.

17. srpna 2009 v 12:04 | Saline A. |  Close your eyes
Loajalita

"Podívej, Sašo. To tričko je nádherný!" vytáhnu bílé tričko ze stojanu. Ledabyle se opíráš o stěnu a s úsměvem kývneš.
"Nebaví tě to tu, viď?" přijdu k tobě a dlouhé paže ovinu okolo tvého pasu.
"Já to vydržím, neboj se." Nehledě na zvídavé pohledy ostatních nakupujících, za hlavu si mne přitáhneš a jemně políbíš.Uslyším znechucené odfrknutí, pár překvapených výdechů.
Se smutným povzdechem se od tebe vzdálím zpět ke stojanu, vezmu si pár triček, které jsem si vyndal na hromádku a s pohledem zabodnutým hluboko v zemi dojdu až ke kase.
Opovržlivým hlasem se se mnou rozloučí obsluha, tudíž je mi jasné, že nás určitě viděli. Nehledíc na to, kde jsi a zda se na mne díváš, či na mne mluvíš, odcházím z obchodního centra přímo k autu, o které se opřu, čekajíc na tebe.
Slunce svítí, vysmívá se mi do obličeje. Má stejně drzý úsměv, jako jsi měl ze začátku ty.
"Nastup" ozveš se tichým hlasem u auta. Vidíš? Ani jsem si tě nevšiml. Tak moc bolí ty pohledy a posměšky ostatních. Smutně dosednu na místo spoluřidiče a hlavu si opřu o chladné okýnko.

"Co se stalo?" pohladíš mne po stehně.
"Neslyšel´s ty lidi? Neviděl jsi, jak se na nás dívali?" odlepím hlavu od okýnka a pohledem zamířím na vozovku před námi.
"Viděl i slyšel. Ale s tím se musí počítat, Filipe. Jsme homosexuálové, tudíž společnost nás z větší části nepřijímá."

"Já vím, ale měli být alespoň malinko loajální. Mohli počkat, až odejdeme!" Chytnu tě za ruku a palcem přejedu přes tvou dlaň.
"Jen velmi málo lidí je tolik loajálních, jako jsou třeba Max, Steve nebo Robert… myslel jsem si, že to víš… Ale zjistil jsem, že některé dívky ve věku 12-15 homosexuály obdivují a chtějí se s nimi seznámit." Pousměješ se povzbudivě.

Tohle na tobě hrozně moc miluju. Vždycky víš, co říct tak, abych se začal smát, či jen aby se mi zvedla nálada. Ani jednou se nestalo, že bys mi nenahnal úsměv do tváří.
"A už se nemrač." Pohladíš mě po tváři a pak zařadíš zpátečku, abys mohl zaparkovat.
"Co kdybychom si udělali hranolky, řízek a zeleninovou oblohu?"navrhnu, když ucítím známou vůni přímo od sousedů.

"Já jen čekal, kdy to řekneš" začneš se smát a s tvou rukou okolo mého pasu dojdeme domů. "Ale je-li to tvé přání, bude splněno" ukloníš se mi a zamíříš rovnou k lednici.
"Já to připravím, hm? Zatím si můžeš poslechnout to CD, které ti tu nechali ti kluci z "Ready", nebo jak se jmenovali. Myslím, že mají šanci to někam dotáhnout, vypadali roztomile." Usměju se a krájím rajčata.
"Jo tak roztomile, jo?" zezadu mne chytneš okolo pasu, drcneš do mě a hlavu si položíš na mé rameno.
"Ano, letělo by na ně spoustu dívek, stačí akorát zjistit, jak zpívají." Vtisknu ti jemný polibek na rty a zadečkem do tebe jemně šťouchnu.
 


Komentáře

1 Christine | E-mail | Web | 21. září 2012 v 15:40 | Reagovat

Musím říct, že to bylo hodně pravdivé, jak říkal Saša, že když jsou homosexuálové, tak na ně budou koukat divně...:( Ale nicméně tohle  je opravdu dokonalý příběh, hodně se mi líbí...:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.